درباره ما

_

شرکت دارما صنعت آریانا

با بهره گیری علوم روز صنایع غذایی در تامین و تولید مواد اولیه کارخانجات صنایع غذایی کشور مفتخر است با در اختیار داشتن دانش فنی و کارشناسان مجرب خود گام موثری در جهت ارتقاء تکنولوژی صنایع غذایی کشور بردارد. دارما صنعت با دنبال ‏کردن تکنولوژی ‏های روز و نوین صنایع غذایی و با همکاری معتبرترین تولیدکنندگان مواد اولیه در دنیا، ارتقاء کیفیت محصولات داخلی و نیل به سوی پیشرفت را سرلوحه ی کار خود قرار داده است. از جمله فعالیت‏ های ما ارائه مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات، پشتیبانی فنی و تکنولوژیکی، مشاوره فرمولاسیون، مشاوره خطوط  تولید صنایع غذایی و هم‏چنین ارائه راهکارهای نوین جهت کاهش هزینه های تولید می باشد.

دانش و فناوری

دارما صنعت با هدف خودکفایی صنعت غذایی کشور اقدام به تولید محصولی استراتژیک در صنعت شکلات و پاستیل کشور نموده تا دست واردات خارجی را از مواد اولیه کوتاه کرده و اصل هدف خود را بر پایه خودکفایی ملی، سیاستگذاری نموده است. صنعت شکلات و پاستیل کشور سالانه مبالغ بسیار هنگفتی صرف می نماید تا براق کننده های دراژه، شکلات و پاستیل را از خارج از کشور وارد نموده و به دلیل استراتژیک بودن این محصول چاره‌ای جز این کار ندارد چرا که این مواد به جز بحث بازارپسندی محصول، از آلودگی های ثانویه دراژه، شکلات و پاستیل جلوگیری کرده و باعث جداسازی و سهولت در مصرف این مواد می گردد.

در حال حاضر براق کننده های مورد مصرف در صنعت شکلات، دراژه و پاستیل کشور سه تولید کننده در جهان دارد که خوشبختانه شرکت دارما صنعت به عنوان اولین تولید کننده محصول در کشور و چهارمین تولید کننده در جهان می باشد و به طور قطع می توان ادعا کرد که محصولات دارما صنعت به طور کامل از لحاظ کیفیت و قیمت با محصولات خارجی قابل رقابت بوده و حتی از محصولات خارجی پیشی گرفته است.

دارما صنعت با مجهز بودن به سیستم های مجزا در حیطه انواع براق کننده ها و دراژه ها به صورت تخصصی یکی از پیشتازان در این عرصه بوده و در نظر دارد با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و دانش روز دنیا گام مهمی در این صنعت بزرگ در کشور بردارد.